navigace: SMS > SMS a láska >
stránka: 1

Erotické SMS

Kdyz se vecer k noci sklani, snim si jedno velke prani. Citit chut tvych rtiku, prstem krouzit po pupiku. Potom sjizdet niz a niz, kde to skonci dobre vis.

Jak krasna je noc, me nechce se spat, jen Tebe Lasko chtel bych objimat... Libat Te hyckat, jen tak si hrat, pomalu neznounce se milovat... Miluji Te...

Pssst - hajej a spinkej kotatko, spolu budem uz za kratko. Potom privinu se k tobe jen a do uska poseptam ti krasny uspavaci sen. Obejmu te kolem pasu at vis, ze uz ja sem tu. Potom spolu usneme a az se vzbudime, tak se nadherne pomilujeme.

Chtela bych se s tebou milovat, na zada ti malovat, sluvka jako sem jen tva, miluju te lasko ma!

stránka: 1

Erotické SMS

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:

Další programy a hry ke stažení:

Counter strike 1.6 Counter strike 1.6
CS se stále drží na špici mezi všemi online akčními řežbami, přežije rok 2014 nebo jsme svědky jeho konce?
Windows 10 Windows 10
Windows 10 se blíží, vyzkoušejte si jak funguje na vašem počítači. Microsoft uvolnil zdarma ke stažení jeho technické preview.
Adobe Reader 11 Adobe Reader 11
Čím je starší, tím je na první pohled více stejný. Uvnitř se ale dějí s každou verzí velké věci, řeč je o Adobe Reader 11.
Avast Avast
Celosvětově nejpoužívanější český antivirus všech dob si zaslouží místo i ve vašem počítači, kde zajistí komplexní ochranu před veškerými hrozbami z internetu.
yousms.cz (c) 2008 - Erotické SMS
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist